+48 664 148 002
  contact@willcare.pl  Darmowa dostawa od 150 zł
 

Regulamin konkursu Facebook

  1. Niniejszy regulamin określa warunki, na jakich odbywa się konkurs na profilu Willcare Group w serwisie facebook. Organizatorem konkursu i jednocześnie całkowitym fundatorem nagród jest firma Willcare Group SP z o.o. Z siedzibą przy ul. Morasko 11A, 61-680 Poznań.

  2. Organizator decyduje o zasadach i przebiegu konkursu.

  3. Uczestnikiem konkursu może być każdy, kto wyśle do nas zgłoszenie na mail aleksandra@willcare.pl , polubi naszą stronę na facebook`u oraz doda komentarz pod postem konkursowym.

  4. Przesłanie zgłoszenia na podany wyżej adres mail oznacza przystąpienie do konkursu oraz akceptację niniejszego regulaminu.

  5. Tematem konkursu jest: patrz profil Missha Pl (Facebook).

  6. Czas trwania konkursu: patrz profil Missha Pl (Facebook). Zgłoszenia przesyłane po terminie nie będą rozpatrywane.

  7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi zgodnie z terminem podanym na profilu Facebook: Missha Pl. Tego dnia zwycięskie zdjęcia opublikujemy pod naszym postem. Prosimy również o podanie w zgłoszeniu nr telefonu, abyśmy mogli skontaktować się telefonicznie.

  8. Nagrodą w konkursie jest zestaw kosmetyków Missha.

  9. Organizator poinformuje zwycięzców o wygranej na portalu facebook, a także mailem w wiadomości prywatnej lub telefonicznie.

  10. Organizator nie przewiduje możliwości zamiany nagrody na inną o tej samej wartości, ani na gotówkę.

  11. Wzięcie udziału w konkursie oznacza zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie danych osobowych Willcare Group Sp z o.o. Z 29.08.1997 (Dz.U. Nr 133 z 1997r.) oraz publikację zwycięskiego zdjęcia w serwisie facebook.